Vy nakupujete, my posíláme peníze.

Vy nakupujete, my posíláme peníze.

Nezaplatíte ani korunu navíc a podpoříte ty, které máte rádi.

Co je GIVT?

GIVT je internetový projekt, který umožňuje přímou podporu neziskových organizací. Vy nakupujete a my z vašeho nákupu zasíláme vámi zvolené organizaci část peněz z vaší útraty.

Zvolte si svojí oblíbenou zájmovou skupinu a vyberte si na našich stránkách internetový obchod, kde běžně nakupujete. Z každého vašeho nákupu jde předem dané procento přímo na účet zvolené neziskové organizace.

Odkud se berou peníze na podporu?

Internetové obchody nám platí za každý nákup zákazníka, kterého k němu přivedeme přes webovou stránku GIVT. 50 % a více z této sumy posíláme na podporu vámi zvolené organizace.

Už nikdy nezapomenete nakoupit přes GIVT

Nakupujete alespoň někdy na internetu? Výborně, zkuste to přes GIVT! Nakupují přes internet Vaši známí či kolegové? Ať vás při tom podpoří - nebude je to stát ani korunu navíc! Když si nainstalujete naši chytrou aplikaci, nemusíte se už nikdy bát, že na GIVT při nákupech zapomenete! Pokud si aplikaci nainstalujete, kdykoliv navštívíte e-shop, na kterém je možnost nákupu přes GIVT, aplikace vás na tuto možnost upozorní.

Instalace i používání jsou zdarma a zcela bezpečné. Při návštěvě e-shopu, který je napojený na GIVT, vás aplikace upozorní. Aplikace o vás neshromažďuje data, nezpomaluje chod počítače a neobsahuje reklamy.

Nákup bez aplikace

Pokud nechcete do svého počítače instalovat aplikaci, která Vás vždy upozorní při nákupu na internetu na možnost podpory našeho spolku AVAZ, klikněte na obrázek.

Nyní stačí v horním menu kliknout na OBCHODY, vybrat ten svůj a začít nakupovat.

Všem, kteří takto podpoří náš spolek AVAZ, děkujeme.

Krajský Úřad Město Děčín Portál MPSV Konto Bariéry Liga vozíčkářů

Copyright © 2006 - Avaz, Dvořákova 1331/20, Děčín 2, tel: 412 527 572, e - mail: avaz.dc@seznam.cz

WebZdarma.cz