Informace o rekondičních pobytech v roce 2012

Informace pro účast

Základním kritériem účasti na víkendových i týdenních rekondičních pobytech, je včasné přihlášení rekondice
do stanoveného termínu, zaplacení účastnického poplatku a členského příspěveku.

Víkendové rekondice

U turnajů v kuželkách zohledňujeme, aby se zájemci vystřídali, nelze uspokojit všechny, protože kapacita kuželny je omezená. Účast na sportovních hrách je neomezená. Vaše přihláška platí, pokud Vám nebude sděleno, že je rekondice obsazena a nabídnut náhradní termín. Místo Vám je rezervováno do posledního dne pro zaplacení účastnických poplatků (dále jen ú. p.), poté bude nabídnuto náhradníkovi.

Týdenní rekondice

Počet pobytů, kterých se můžete zúčastnit, není omezen. Ubytovací kapacity máme zamluveny na základě účasti v předchozích letech a předpokládáme, že rezervace jsou dostatečné pro všechny zájemce. Data zaplacení ú.p. jsou stanovena dle podmínek provozovatelů. Nebude-li o nabízený pobyt zájem, může dojít k jeho zrušení. V tom případě Vám nabídneme náhradní rekondici. Dle usnesení výborové schůze ze září 2008 se vracení účastnických poplatků při neúčastina rekondici řídí výhradně dle podmínek ubytovatele. Nelze tedy zaručit vrácení ú.p. ani při nejvážnějších důvodech neúčasti, ú.p. Vám bude s určitostí vrácen, pokud seženeme náhradníka.

U osob - účastníků pobytu - s těžším zdravotním postižením (neschopnost samostatného pohybu, sebeobsluhy) je možnost účasti pouze s vlastním doprovodem. Neposkytujeme asistenční službu ani jinou formu doprovodu.

Nezajišťujeme dopravu do a z místa pobytu - můžeme Vám pomoci najít vhodný spoj. Také, pokud je to možné a někdo z dalších účastníků má možnost Vás vzít autem, domluvíme Vám spolujízdu.

Rekondiční pobyty si můžete zamluvit telefonicky, poštou nebo zaslat e-mailem.
Členský příspěvek ve výši 100,- Kč, se platí se vždy s první platbou na vybrané rekondice.

Ú.p. můžete zasílat také složenkou nebo bankovním převodem na číslo účtu: Komerční banka 921264369/ 0100, variabilní symbol je číslo dané rekondice (např. 6). Na poštovní poukázce (příkazu k úhradě) uveďte ve variabilním symbolu jen číslo rekondice, za kterou platíte, např. jedete-li na 4 rekondice číslo 1,4,7,11 napište VS 14711 bez čárek nebo pomlček. Platit můžete také v hotovosti v CSP AVAZ Děčín, Dvořákova 20, Děčín 1.

Všechny dotazy ohledně prostředí, ve kterém budete ubytováni a všech souvisejících podmínek, rádi zodpovíme. Vaše specifické potřeby, zvláštní nároky na stravu, přítomnost domácího mazlíčka, zjistíme a zkusíme domluvit. Navštivte nás, nebo nám zavolejte v pracovních dnech 8 - 16 hod. a v pátek od 8 - 15 hod. na tel. číslo 773 772 683, případně pište na e-mailovou adresu avaz.dc@seznam.cz.

Přihlášení účastníci dostanou o každém pobytu včas důležité informace, nejpozději začátkem
týdne před vlastní akcí. Případné změny nelze vyloučit.

Zpět na nabídku rekondic

Krajský Úřad Město Děčín Portál MPSV Konto Bariéry Liga vozíčkářů

Copyright © 2006 - Avaz, Dvořákova 1331/20, Děčín 2, tel: 412 527 572, e - mail: avaz.dc@seznam.cz